Angajam tehnician control calitate in Oradea

Candidatul ideal:
Persoana cu urmatoarele caracteristici de personalitate:
- capacitate de relationare cu echipa, rezistenta la efort, stapanire de sine, capacitate de relationare interumana, capacitate de analiza si sinteza, memorie dezvoltata, judecata rapida, capacitate de deductie logica, exprimarea fluenta a ideilor, responsabilitate si meticulozitate.
Descrierea jobului:

Atributii principale:
- cunoaste tehnicile si metodele de masurare si control specifice pentru determinarea caracteristicilor produselor folosite in industria mobilei (ex. lemn, burete, etc) si a proceselor tehnologice: determina umiditatea materialelor lemnoase, densitatea buretelui
- are capacitatea de a citi si interpreta schitele tehnice
- identifica deficientele de calitate si a masurilor de remediere a acestora
- monitorizeaza si verifica conformitatile produselor cu cerintele de calitate, asigurandu-se ca acestea indeplinesc standardele de calitate si siguranta
- preda reperele defecte la depozitul de materie prima/semifabricate
- transfera produsul neconform in sistem in caz de nevoie

Oferta:
- pachet salarial atractiv
- program de lucru in 2 schimburi
- transport asigurat