Angajam responsabil departament achizitii

Responsabilitati:
Emiterea comenzilor catre furnizori si urmarirea lor pâna la livrarea- receptia (de) catre departamentul beneficiar
Tine un istoric al fiecarui furnizor in functie de comenzile efectuate catre acesta si modul cum au fost onorate
Urmareste indeplinirea conditiile cerute (cantitate, calitate, termene limita, costuri, preturi) pentru fiecare comanda
Informarea departamentelor vizate asupra sosirii marfurilor comandate
Centralizarea comenzilor de investitii de la toate departamentele companiei
Eficientizarea activitatii de aprovizionare

Cerinte:
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
Cunostinte in operare MS Office (Word, Excel, Outlook)
Constituie avantaj cunostinte in NAVISION
Constituie avantaj experienta pe o pozitie similara
Abilitati de comunicare si organizare, eficienta, seriozitate si initiativa;
Cunostiinte in domeniul economic

Oferta:
Salarial atractiv
Mediu de lucru placut
Tichete de masa
Transport asigurat
Program de lucru de L-V orele 8:00 – 16:30